Cosmetics
that work

100% natural
handmade

Cosmetics
for you

UWAGA! SKLEP W FAZIE TESTOWEJ, PRODUKTY NIE SĄ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY

Stworzone z natury, bo wierzymy w jej odnawiającą moc.
Kosmeceutyki MCS Laboratory to w 100% naturalne, ręcznie wytwarzane produkty, stworzone jako odpowiedź na wyjątkowe potrzeby skóry nadwrażliwej. Będące połączeniem bioaktywnych składników w maksymalnych stężeniach, stają się nieocenionym sojusznikiem w walce o piękną i zdrową skórę.

Linia Dermo

Poznaj bioaktywne, w 100% naturalne kosmeceutyki dedykowane cerze atopowej, trądzikowej, naczynkowej oraz z przebarwieniami.

Linia Beauty

Odkryj linię innowacyjnych kosmetyków stworzonych, aby kompleksowo zadbać o piękno Twojej skóry.

Newsletter – rabat 10%

Zadbaj o siebie jeszcze bardziej, bądź zawsze na bieżąco!
Kody rabatowe, porady, nowości – to wszystko w Newsletterze MCS Lab.


  Kilka słów o

  MCS LABORATORY

  MCS, czyli syndrom złożonej nadwrażliwości chemicznej to problem, który z roku na rok dotyczy coraz większej liczby ludzi. Jako choroba cywilizacyjna spowodowana wszechobecnością chemikaliów, tylko w czterech krajach takich jak USA, UK, Kanada i Dania, aż 61 milionów osób zmaga się z MCS. Z roku na rok liczba ta rośnie. Pomimo skali zjawiska, na rynku wciąż nie ma wysokiej jakości kosmetyków naturalnych odpowiednich dla osób z wysoce wrażliwą skórą. Kosmetyków, które kompleksowo zatroszczyłyby się o zdrowie i piękno skóry.

  Postanowiliśmy to zmienić.

  W oparciu o 25 lat badań laboratoryjnych, współpracę z dermatologami oraz lekarzami medycyny estetycznej stworzyliśmy najwyższej jakości kosmeceutyki odpowiednie dla cery nadwrażliwej jak i dla osób poszukujących w 100% naturalnych kosmetyków, które naprawdę działają. Ich pro-lecznicze działanie zostało potwierdzone nie tylko badaniami naukowymi, ale przede wszystkim opiniami tych, którzy postanowili nam zaufać. Ty również możesz. Nie zawiedziesz się.

  Nasi

  PARTNERZY